Pokročilý

V jakém obchodě nejraději nakupujete oblečení?

Potrpíte si spíš na značky, nebo vám stačí něco od Vietnamců?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nakupuji oblečení v kamenném obchodě u Vietnamců. Nepotřebuji značkové když u nich je také kvalitní.
Doplňuji:
Tedy mně vydrží oblečení i boty spoustu let. Jenom ponožky se někdy po čase trhají.

Další odpovědi:

Tak uprostřed ani nějaké laciné zboží ale zase aby to nebylo nějak extra kvalita.

Pokročilý

Zara, Topshop, HMko.. Ale snažím se vybírat si ty levnější kousky. Miluju svetry takže někdy zabrousím i do sekáče na nějaký pěkný velký svetr.

Bronzový

v levném :)

Bronzový

Já třeba rád nakupuji v eshopech :) Nejen větší výběr, ale většinou i levnější zboží :) potrpím si sem tam na značky, ale neznamená to že bych nepřežil kdybych měl i něco levnějšího ;)

Zlatý

Nejradši u nás v sekáči mají výborné a kvalitní zboží z modních přehlídek za bezva ceny a po jednom kousku - tzn. že takový stejný nepotkáte a také dobré ceny v outletovém zboží - žádné šmejdy

Bronzový

Značková vietnamská tržnice -Hatě
Doplňuji:
Vždytˇ je to všechno stajný.

Zlatý

Značky rozhodně ne a zatím jsem vystačila s oblečením nakoupeným v různých buticích. Jak jsem se letos dívala po obchodech, začnu asi znovu šít. Sice na mně tak moc už nezáleží, ale nechci vypadat, jako bych oblečení někde fasovala...

Pokročilý

U vietnamců mě vadí jejich malé velikosti, takže trička si koupím někde v OC za dvě stovky, mikiny mají vietnamci všechny stejný a to nemám ráda když půlka okresu má stejné oblečení, takže mikiny z anglie přes internet. No a rifle jak kdy ;) samozřejmě když jedu na nákupy do OC, tak navštěvuji převážně "levné obchůdky"

Bronzový

Takže. Kalhoty kupuju zásadně v Takku, protože se mi u vietnamců prostě nedaří sehnat nic, co by mi sedělo.
Trika kupuju ve fanshopech.
A vzhledem k mému sportování a "stylu života" preferuju značky Lonsdale, Everlast a Tapout.

terranova , gate , newyorker , tam mají moc pěkné oblečení! a celkem levné, najdete je snad ve všech OC .

Diskuze k otázce

anonym

v nadmernych velikostech .. -iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.