holčička

V jakém obchodě nakupujete nejraději?

Kaufland,Tesco­...........

Nejlepší odpověď
anonym

Obchod na vesnici,v malém městě.

Další odpovědi
BEAES

V Kauflandu,..... maso, pečivo a zeleninu-ovoce nakupuji v menších specializovaných obchodech.

chucky

Já ráda jezdím na nákup do Billa, Tesco, a v německu do Realu

quentos

Albert … i když každý má něco. Kaufland je interiérově odporný, stroze německý, ale zas je nejlevnější; Lídl taktéž, německé strohé skladiště, ale též velmi levný…

Jahoda

Ráda nakupuji v těchto obchodech: Tesco, Kaufland, Penny market, Lidl a Globus ;o)

ten který je

Já v žádném.

jarm

Nejlépe v malých obchodech. To je můj názor. Pokud nebudeme malé obchody podporovat, budou jen ty giganty, které si s námi budou dělat co chtějí a budeme jíst třeba bramborový salát z číny jak jej koupila známá před vánocemi v Kaufu. Nejsou jenom města, ale i vesnice. Jednou také budeme staří a budeme ještě rádi, když pro to zapomenuté droždí můžeme kousek dojít.

afro.minerva

Nakupovat běžně chodím do Kauflandu, protože je u nás nejlevnější a je tam velký obrat zboží a člověk dostane skoro všechno opravdu čerstvé. Navíc je tam i nově otevřená lékárna, takže to máme při jednom, když potřebuju pro malou Nasivin nebo Babynol. Jinak maso nakupuji rovnou na jatkách. V krámech mi maso vždycky nějak smrdí… Pleny nakupuju v Rossmannu a v DM, podle toho, kde je mají momentálně levnější nebo mají nějkou akci.

fisourek

V Lídlu a Kauflandu.

dagry

Já nakupuju hlavně podle svých momentálních finančních možností a když na to náhodou mám, tak je mi úplně jedno v kterém kvelbu to rozjedu. Všude něco najdu co doma zrovna potřebuju.

panenka

ráda nakupuji v tescu,lídlu,hy­pernově,

Tombik

Interspar

anetadela1

V Lídlu a Kauflandu.

Nikuška

tesco, globus ;)

vecernice

Pokud nemusím ,tak nikde.Ty obchodnˇáky se mu pletou všechny dohromady.

Nuk nuk

Nejlépe a nejraději v žádném, pokud není vyhnutí, jezdíváme do Globusu nebo výjimečně do Tesca.

oskar

Lidl se mi zda nejlevnějsi.

Wareg

Když už to musí být, tak Interspar.