Ozzy21

V jakém obchodě koupit helium ??

popř kde v Teplicích..
(do balónků) cca 50 ks balonků

Odpovědi
mikee.nikee

Zkus se zeptat v nějakém větším papírnictví ;)

mosoj

Ano , ale prodává se to v jednorázových lahvích. Lahev na 30 balonků + balonky 1400 Kč. K tomu poštovné.
Doplňuji:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/632619/heli­um.PNG

anonym

Snad v prodejně technických plynů!

Louise:3

Jukni se třeba na net, ale tak u nás se to dà koupit ve velkým papírnictví;)

elektrikář

Prodávala to firma Technoplyn. Nebo Linde Skus se zeptat na to u srejdy Gogla.

mosoj

V případě zájmu mně kontaktuj.

mosoj

Není to žádná láce , ale za cenu nemohu. Musí se zaplatit i ta tlaková láhev . V hrsti to neodneseš.