carlita

V jakem obchode doporucujete koupit nabytek, konretne sedaci soupravu?

Nejlepší odpověď
baghira

Moje bytová architektka doporučuje IKEA. Kvalita za rozumnou cenu. Nicméně IKEA má strohý a účelový design, který se každému nemusí líbit.

A taky záleží na interiéru – něco jinýho jde do paneláku, něco jinýho do valašské roubenky.

Další odpovědi
venkovan

osobně bych si prošel víc obchodů, prohlédl weby apod.
Doporučit někomu nějaký obchod na nábytek je velmi obtížné i odvážné, protože nic nevím o jeho vkusu, jeho bytě, finančních možnostek, provozu domácnosti atd.

robosobo

No já doporučuji ASKO Nábytek jsme tam stálí zákazníci a vždy se tam něco do našeho bytu hodí ale pokud máte dům „barák” tak zkuste IKEA

tazatelka

Rozhodně nedoporučuji kupovat nábyetk jen podle fotek, tedy v e-shopech. Určitě jít, okouknout a hlavně vyzkoušet, jak se Vám na něm bude sedět. Docela dobré sedačky nabízí Asko, Ikea, my jsme vybírali v PROMARKu.

Zdroj: http://www.pro­marknabytek.cz/ca­louneny-nabytek/sedaci-soupravy/

petrdostal

Pokud myslíte třeba nábytek do obývacího pokoje, tak celkem slušný výběr mají třeba v Asku. Co se ale té sedačky týče, tak po té bych se podíval v nějakém specializovaném obchodě. Dobrý je například tento: https://www.se­dackymilenium­.cz/