tornadolou

V jakém nákupním řetězci byste mi poradili kupovat maso, ryby a uzeniny?

Mám velmi špatnou zkušenost s Tescem. Koupili jsme tam vepřovou pečeni, která napohled vypadala docela dobře, ale když jsme ji doma rozřízli uvnitř byl odporný hnisavý vřed. Okamžitě jsme maso jeli vrátit jako odškodné jsme dostali chabou 10% slevu na jeden nákup.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejlepší je v menším řeznictví

Další odpovědi
Drap

Pokud chcete kvalitní maso a pokud možno jíst zdravě, nedoporučuji žádný supermarket.
Ceny jsou sice lákavé, ale většina zboží je 3 a 4 kategorie.

terry

Doufám, že jste udělali apoň nákup na celý měsíc. Aby ta sleva stála za to :).
Vcelku dobře vchází Globus. Ale i tam se najdou chybky.
V Intersparu nedoporučuji.
Ale zkušenosti se mohou lišit v různých městech.

hanny 2

Jedna moje zákaznice – a je to stará hopodyně,která všechno zkritizuje – nakupuje maso v Bille.Tvrdí,že odtam je maso brzo měkké.Přitom má blíž malé úžasné poctivé řeznictví,kam chodím nakupovat i já.
Globus má taky dobrou pověst,ale já vlastně špatnou zkušenost nemám,nakupuji v Tescu,Lídlu,In­tersparu i v menším soukr.řeznictví.

dudu

Naši přátelé si pochvalují nákupy masa i uzenin v nedalekém Globusu, vždy čerstvé zboží u nás ve městě nabízí také Billa s vlastní bourárnou masa, ale my nakupujeme v jednom menším zavedeném řeznictví. Je denně zásobováno a nabízí zde široký sortiment kvalitního masa i uzenin.

Deli

Jsem spokojená s nákupy masa v Globusu. Nikdy nebylo špatné.
Jinak malá řeznictví.

Billa, Tesco, naposled Hypernova – přinesené maso jsem vybalila a zezadu bylo zelené.

Terryle

Maso zásadně v Kauflandu, pokud teda nemám záchvat akutní lenosti. Mívaj docela hezký a za solidní ceny, co tak pozoruju.

terry: Interspar mi přijde dost drahej. Aspoň teda ten, co ho mám u baráku… možná to je různý obchod od obchodu.

WeeBear

V nákupním řetězci bych se přimluvila ke Kauflandu, zatím tam mám nejlepší zkušenost.

Každopádně po téhle zkušenosti bych kupovala maso asi jedině u řezníka, ten nemá nic baleného, maso vám může ihned ukázat a můžete si vybrat. I ceny se dají většinou srovnat s cenami nákupních řetězců.

briketka10

maso kupuji jedině v Globusu, ryby tak také tam uzeninu málo,(největší výběr) když jedu do centra města tak je nejlepší Billa i v Tescu jsem několikrát koupila pěkné, v Kaulandu občas taky balíčkové, ale Interspar stojí za nic..

v řeznictví naopak u nás ve městě nemají vůbec čerstvé, lidi si zvykli chodit do marketů, tak se jim to tam kazí..

jmhad

U řezníka na vsi.Všude se přidává voda,kromě hovězího.

tatanka

Co se týká nákupu v marketu, dle mého Globus maso a uzeniny ve slušné kvalitě, hlavně maso je dle mého bez jakéhokoliv nástřiku. Kaufland a jeho prodejce masa a masných výrobků Purland viz hovězí drštky divné kvality za cca.110Kč, morkové kosti za cca65Kč.????