janek66

V jakém jazyce si rádi poslechnete písničku?

Já se přiznám že se mi moc líbí v písničkách francouzština.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je jedno v jakém jazyce, hlavně musí být melodická, pěkná.
Ano francouzský jazyk má něco do sebe.

Další odpovědi
anonym

francouzština je charismatická,ale taky je mi jedno v jakém jazyce písnička je,když se mi líbí

vecernice

Nejraději v angličtině,ale nemusí to být pravidlem.

quentos

taky miluju francouzské, mám jich tu plno. Ale zas tolik mi na jazyce nesejde, i když nejvíc mému srdci nejbližších interpretů zpívá anglicky, mám mnoho oblíbených i českých a slovenských, jednu slovinskou, najde se i několik ruských … jediné, co mi k hudbě nesedí, je němčina

Martina S.

Anglicky, Slovensky a Česky.

M-Rock

Osobně poslouchám metal. Skupiny zpívající anglicky, neměcky. Z českých jen Dymyty kteří jako jediná česká metalová kapela se dají opravdu poslouchat. Takže jazyk dle hudby.

hanulka11

Pokud to lahodí uchu ,není problém v jakém je jazyce.