nnn1

V jakém int. prohlížeči pro tablet lze přehrávat videa z youtube + navštěva jiných str.?

V jakém prohlížeči lze zároveň poslouchat na tabletu videa např. z youtube a zároveň procházet jiné stránky, např. odpovedi.cz? Nevíte někdo?
Mám operační systém Android.

Odpovědi
NeJPatrik

Ahoj
Já myslím že na prohlížeči google chrome pro android by mělo fungoval když by jsi otevřel více karet
🙂

nnn1

NeJPatrik: Na chrome mi nejde mít spuštěné video a přitom být na jiných stránkách.