V jakem horoskopovem

znameni jste a ctete si horoskopy.Vyslo Vam to nekdy?
Doplňuji:
Omlouvam se,tak ze ja jsem vodnarka a v cinskem kovovy had,popis na mne sedi, ale malokdy mi neco vyjde.

Nejlepší odpověď
quentos

Váhy; ano, mnohokrát, ale samozřejmě ne ty povrchní v magazínech, ty stojí za prd. Lepší jsou stejně čínské – propracovanější a počítají i s hodinou narození, konkrétním rokem apod.

Další odpovědi
Miroslavst

Jsem RAK a podle čínského znamení jsem KOHOUT. Ten čínský mi připadá přesnější (pokud vemu v úvahu, že při posouzení musím být k sobě i krytický). Jinak horoskopy nevyhledávám.
A ještě malou poznámku k otázce:
Bylo by vhodné a slušné, když se ptáš na něco, napsat i o sobě-tedy v jakém znamení jsi ty.

panenka

jsem ve znamení štír a ano skutečně vždy co bylo napsáno byla pravda

iwetax

Střelec. Horoskopy čtu ze zvědavosti, ale nekupuju si kvůli tomu horoskopy . Jednou jsem si nechala hádat z ruky od cikánky na nádraží za 3 cigarety. Když mi říkala minulost měla pravdu o budoucnosti mi hádala brzo dceru, což se vyplnilo.

Vicki

Střelec.A vychází to na mně náramně.Ale v časopisech je beru samozřejmě s nadhledem:-).(Quentose celou dobu tipuju na Váhy:-).

Michal

Štír v čínském opice.Mnohdy mi to vychází.

anetadela1

Já jsem Lvice a v čínském kohout. Lví horoskop na mě sedí z poloviny. Horoskopy obecně mi nikdy nevyšly a už je ani nečtu.

Klarisa

Jsem Býk a v čínském horoskopu Kůn.Na horoskopy věřím,myslím astrologii,ta vychází na 80procent.Zajímám se o astrologii a vše mi vyšlo i mým dětem.Horoskopům v novinám nevěřím jsou na nic.

lorja

Jsem střelec a podle čínského pes.Horoskopy čtu spíše pro pobavení.