Avatar uživatele
anonym

V jakem horoskopovem

znameni jste a ctete si horoskopy.Vyslo Vam to nekdy?
Doplňuji:
Omlouvam se,tak ze ja jsem vodnarka a v cinskem kovovy had,popis na mne sedi, ale malokdy mi neco vyjde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Váhy; ano, mnohokrát, ale samozřejmě ne ty povrchní v magazínech, ty stojí za prd. Lepší jsou stejně čínské – propracovanější a počítají i s hodinou narození, konkrétním rokem apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Jsem RAK a podle čínského znamení jsem KOHOUT. Ten čínský mi připadá přesnější (pokud vemu v úvahu, že při posouzení musím být k sobě i krytický). Jinak horoskopy nevyhledávám.
A ještě malou poznámku k otázce:
Bylo by vhodné a slušné, když se ptáš na něco, napsat i o sobě-tedy v jakém znamení jsi ty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

jsem ve znamení štír a ano skutečně vždy co bylo napsáno byla pravda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Střelec. Horoskopy čtu ze zvědavosti, ale nekupuju si kvůli tomu horoskopy . Jednou jsem si nechala hádat z ruky od cikánky na nádraží za 3 cigarety. Když mi říkala minulost měla pravdu o budoucnosti mi hádala brzo dceru, což se vyplnilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Střelec.A vychází to na mně náramně.Ale v časopisech je beru samozřejmě s nadhledem:-).(Quentose celou dobu tipuju na Váhy:-).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Štír v čínském opice.Mnohdy mi to vychází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já jsem Lvice a v čínském kohout. Lví horoskop na mě sedí z poloviny. Horoskopy obecně mi nikdy nevyšly a už je ani nečtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Jsem Býk a v čínském horoskopu Kůn.Na horoskopy věřím,myslím astrologii,ta vychází na 80procent.Zajímám se o astrologii a vše mi vyšlo i mým dětem.Horoskopům v novinám nevěřím jsou na nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Jsem střelec a podle čínského pes.Horoskopy čtu spíše pro pobavení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek