Myšák V.

V jakém formátu mám nahrát DVD, aby jej bylo možno přehrávat ve většině DVD přehrávačů?

Nejlepší odpověď
anonym

MPEG2 přehraje každý DVD přehrávač (musí být na disku uložen v předepsaném sledu rozdělených VOB souborů) – tohle obvykle zařídí vypalovací software, jen mu dodáte mpeg2 soubor a on jej už patřičně rozkouskuje a změní kontejner na VOB, to pak přehraje naprosto každý DVD přehrávač

Stejně tak ale můžete to video uložit ve formátu AVI/DIVX/MP3 … vetsina prehravacu si s tim poradi

Další odpovědi
Michal Kole

DVD-Video
MPEG 2