Hanuljak

V jakém finančním výkazu naleznete informace o kapitálové struktuře podniku?

Jaké jsou tři základní finanční výkazy podniku? Jaký je rozdíl mezi příjmy a tržbami? Jaký je rozdíl mezi kalkulací, rozpočtem a plánem? Proč je cizí kapitál např. bankovní úvěr levnější než vlastní kapitál?

Moc děkuji za odpovědi.

MH

Nejlepší odpověď
gecco

Má odpověď tě asi nepotěší…
😉
Domácí úkoly máš vypracovat, ne opsat – takže napiš – chceš-li, své odpovědi, můžeme ti je zkontrolovat, případně o nich podiskutovat…
😉

pusinka50

gecco, dnes jsi obdržel maximální počet hodnocení, no tak je mi líto:-)) Celkem mě ta drzá otázka dost nadzvedla, tak díky za tvou odpověď:-))

gecco

Ty už ode mne dneska taky…

Inu – školáčci…
😉

mosoj

A chudáčci.