Akzeret

V jakém filmu zazněla písnička Lásko od Rottrové?

Jestli tedy vůbec v nějakém zazněla.. :) Před chvílí isem si zaslechla a připomnělo mi to „nějaký film“, ale nevybavím si, jaký. Možná žádný a mám to jen vsugerované. Bádám hlavně nad částí „…pak dlouho budem potají šeptat to, co holky šeptají. Lásko…“
Moc všem děkuju, dnes z toho asi neusnu :D
Doplňuji:
Tak mi to nedalo a po reakci Kelta hned ráno zavolala kamarádce – a ejhle, ve filmu Ženy v pokušení dostala Helena od Jakuba desku právě s touto písničkou!
Hurá, přišly jsme na to! :D
Jinak děkuji Keltovi za reakci, vyprovokovala mne k dalšímu hledání ;)

Odpovědi
Kelt

Pochybuji, že tato píseň zazněla v nějakém filmu. Od Marie Rottrové zazněla píseň Život utíká v jednom českém filmu z kriminálního prostředí – detektivka , Jar. Moučka, Postránecký , název si nevzpomenu. Vrahem byl Jar. Drbohlav a jednalo se o prostředí pošťáků a hudebníků.

Srnnka

Píseň Lásko .. zazněla ve filmu Ženy v pokušení, konkrétně čas : 1 hodina 9 minut. Taky mi to vrtalo hlavou.