V jakém filmu nebo seriálu Jennifer Garner plavala?

Jakém díle seriálu?
V kolikáté minutě filmu/seriálu to bylo?

Odpovědi
anonym

Jennifer Anne Affleck, [1], více známé pod jménem jejího narození, Jennifer Garner (narozený 17. dubna 1972) je americká herečka. Garner získal uznání v televizi za její výkon jako CIA agent Sydney Bristow v thrilleru seriálu Alias , který vysílal na ABC pro pět období 2001 – 2006. Zatímco pracuje na Alias, získala menší role ve filmech hit jako Pearl Harbor (2001) a Chyť mě, když to dokážeš (2002). Od té doby se Garner objevil se v rámci podpory, stejně jako hlavní role na velkém plátně v projektech včetně Daredevil (2003), 13 Going on 30 (2004) a Juno (2007). Ona je vdaná za herce a režiséra Bena Afflecka , s kým ona má dvě dcery.

http://transla­te.google.com/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/Jennifer_Gar­ner&ei=c3P6TNu7H4­Gu8gOY3dCQDA&sa=X­&oi=translate&ct=re­sult&resnum=11&ved=0­CEUQ7gEwCg&prev=/se­arch%3Fq%3DJen­nifer%2BGarner%26hl%3Dc­s%26client%3Do­pera%26hs%3D5Y­b%26rls%3Dcs%26prmd%3Di­vlno