Mirdas

V jakém filmu by jste si chtěli zahrát ?

Snad každý alespoň jednou v životě zatoužil si zahrát v nějakém svém oblíbeném filmu v určité roli.
Já v mládí jsem chtěl být například hrdinou vedle Vinetoua, či Mirka Dušina.
Pubertu raději vynechám.
Následně mne zaujali role v komediích jako jsou Postřižiny a podobně.
V současnosti tyto sny asi již nemám.
Měli jste, nebo máte podobné choutky ? A o jaký film, či role jde ?

Odpovědi
akvidzerp

Když jsem byl mladší tak to byl jurský park kde by mně honil tyranosaurus:)… A jinak Zachraňte vojína Rayena- toho velitele jak ho hrál Tom Hanks. Prostě něco akčního. Teď mně napadl ještě spiderman. Je toho hodně..

Gothic

Outpost :)