Kroupič

V jaké restaturaci se nedonatáčelo ANo šefe že to bylo tak otřesně ?

Nejlepší odpověď
www

Brno, restaurace Bohéma 😁
Vyprdnul se na to, poněvadž majitel neplatil personálu, vedení jezdilo v drahých autech a byl tam bordel.
Teď je už, tuším, zavřena. Ta restaurace 🙂

Další odpovědi
anonym

Ano v Brne. A kazdemu o tom povidam , jak mel Polreich pravdu …
Vynadal majiteli , ze se nestydi vozit si pr .. v BMW a zamestnancum chybi chladici zarizeni v kuchyni .. plus jim nedava nekolik mesicu vyplaty. !
V tom dile je tolik pravdy , ukazky sobeckosti , namyslenosti , drzosti …
Polreich u me stoupl do vysin " lidskosti ".
Urcite se podivejte. -iv-