AndyT

V jaké pozici jste, když uvažujete, nebo přemýšlíte nad důležitou věcí?

V jaké pozici jste, když uvažujete, dníte s otevřenýma očima, nebo přemýšlíte? Já osobně musím chodit u přemýšlení

Nejlepší odpověď
anonym

A já zas musím ven se psem, užívám si to, dokud to jen jde, tam si všechny lumpárny pořádně promyslím, hlavně tu jednu pořád dokola, jestli tam mám jít, co když se to nepovede, jaký to bude mít následky, jak to bude dál, jak budu všechno dál řešit, čí pomoc a jakou budu potřebovat, atd…je to těžký rozhodnutí a už mám na to jen pár týdnů

Další odpovědi
led

Keď ma napadne myšlienka, nehľadám polohu na premýšľanie, ale použijem tú, v ktorej ma myšlienka prepadla.
PS.
Stalo sa mi už, v polohe dole hlavou, že ma takto prepadla myšlienka, „ako sa znormalizujem do polohy hlavou hore“, vyriešila som ju k spokojnosti mojej aj myšlienky :)

briketka10

sedím, čumím, jako de..l,
nic nevymyslím..o­dložím !

ginze

Chodím, chodím a zase chodím. Třeba teď to mám na praxe kilák a půl, ale místo MHD jdu pešky, protože jsem ještě lehce na nervy a pomáhá mi to :D A vždy, když musím promyslet důležitou věc, tak jdu a obejdu celé město.

badisko

zahledim se na jedno misto…