Natee

V jaké poloze usínáte? =)

Nejlepší odpověď
kropitko

Jiná možnost

ve stabilizované poloze,,:-D

Další odpovědi
Deli

Ležím na boku - levém, pravém

Pouze na pravém boku s rukou pod hlavou a pokrčenou jednou nohou. Jinak neusnu 🙂

venkovan

Jiná možnost

Jsem zavěšen nohama u stromu. Jen mne štvou lidi co nám do příbytku neustále courají a okukují krápníky.
A schází další možnost – usínám na břiše – toho druhého či druhé.

aramah

Na břiše

Ale ráno se probudím na zádech.

Jikra

Ležím na boku - levém, pravém

Doma momentálně na pravoboku ale vždycky se xichtem ke zdi.

led

Jiná možnost

Prekvapujúco v polohe ležmo.

anonym

Ležím na zádech

Dřív jsem ležela na ,,poloboku". Ale měla jsem problémi ze zažíváním, tak mi doktor poradil, že musím ležet na zádech. :)

anonym

Ležím na boku - levém, pravém

na levém boku, dříve to bývával pravý a s rukou pod hlavou a ještě pod peřinou :)

anonym

Jiná možnost

Po dobu,co je manželka v nemocnici,tak usínám v poloze „ve stoje“ .:-D

Vlk-Gabriela

Ležím na boku - levém, pravém

Ale již se mi podařilo usnout i v sedě.

Heřman

Ležím na boku - levém, pravém

Zpíž se převaluji ale spím na pravém a levém boku.

Luccyy

Nemám to vždy stejně, jak kdy

někdy tak a jindy jinak

quentos

Ležím na boku - levém, pravém

doma na levém, ale jinak to záleží na tom, kde je zeď – ksichtem k ní ;{)>

Pro ty, co usínají na břiše – je to nesmírně nezdravé na páteř. Mně se občas stává, že se při usínání na boku na to břicho mírně převalím: to prý nevadí a je to dokonce přirozené, ovšem pokud stále hlavní tíha spočívá na boku.

WeeBear

Na břiše

Na břiše a rukama si podkládám hlavu, přestože mám v posteli tři polštáře, tak na nich nespím.

Jindy obejmu malý polštář a usnu na boku. 🙂

hanulka11

Na břiše

samicek333

Nepamatuji si, v jaké poloze usínám

tatanka

Ležím na boku - levém, pravém

MILAN1961

Ležím na boku - levém, pravém

cate1597

Ležím na boku - levém, pravém