tomasstir325

V jaké poloze se vám nejlépe spí?

Nejlepší odpověď
anonym

Na obou dvou bocích

Žádná možnost mi nevyhovuje. Nejraději spím vleže a usínám na břiše (což možná bude ta možnost „na obou bocích“) a potom nevím.

Další odpovědi
quentos

Na levém boku

už to mám tak zautomatizováno, že v jiné poloze stěží usnu :{/> ovšem pokud spím jinde než doma, je to vždycky na tom boku, na němž jsem otočen hlavou ke zdi, takže to nemusí být vždy levý
Doplňuji:
hanulka11: to ale není zdravé, je to záhul na páteř :{/>

beer

Na pravém boku

Takhle usínám, v noci spím ale i na druhém boku.

anonym

Na levém boku

redy

Různě střídám polohy

Na břiše,jinak neusnu a ráno se probudím na zádech :)

briliant

Na levém boku

anonym

Různě střídám polohy

Na břiše-ženy :)

hulk

Na pravém boku

Dlostev

Na pravém boku

Poklička

Různě střídám polohy

Lenča59

Různě střídám polohy

DusanOrlik

Na pravém boku

štamgast

Na obou dvou bocích

.

pizlicka

Různě střídám polohy

ja to mam zajimave.urcitou dobu,i pul roku neusnu jinak,nez na brise,stocena na levou stranu a pak mam obdobi,kdy neusnu jinak,nez na pravem boku.

cochee

Nehodí se mi ani jedna anketní odpověď.
Já nevím, v jaké poloze se mi nejlépe spí. Někdy se vzbudím odpočatý a někdy rozlámaný, ale to bude odhaduju spíš tím, jestli se na spaní přežeru nebo jdu nalačno. Vzhledem k tomu, že se budívám v jiné poloze než usínám a nevím, že jsem tu polohu změnil, tak nemůžu ani určit, zda ji neměním v průběhu spánku několikrát.

hanulka11

Proč děláte všichni ankety, když je neumíte vytvořit ? Chybí tam jiná možnost …
mně se spí nejlépe na břiše

anonym

hanuklka11, děkuji! Také preferuji bříško…