V jaké poloze se dostávají tekutiny nejrychleji do močové trubice?

Nikdy se nevyspím přes celou noc a pravidelně většinou, tak kolem 3–4 ráno mě vzbudí tlak na močáku a musím to jít vyprázdnit na wc. Na večeři pravidelně kaši, takže do sebe dostanu docela dost vody, ale to tak 4 hodiny před spaním. Nedalo by se nějak uspíšit ten přenos moči? Když si jdu vyčistit zuby, tak jdu po té kaši brzo na záchod, ale pak už nic se mi nechce, ale ráno jak jsem psal je to plné k prasknutí. Je to normální funkčnost?
PS: Kaši si dělám k večeři a nehodlám to měnit, takže mě opravdu zajímá jak by se to dalo řešit. K doktorovi kvůli tomu nepůjdu a ani do sebe nebudu dávat žádné Proskakany a podobné věci na prostatu. Není třeba masáž energetických bodů či stimulace močových cest přes nějaké cvičení?

Odpovědi
Kepler

Tvoje teorie a domněnky jsou zvláštní. Ledviny pracují svým tempem a za úkol mají jediné: přefiltrovat tekutiny od všech jejich sraček. Pracují i tehdy, když spíš. Samozřejmě by se nemělo moc pít před spaním. Potíže s prostatou jsou zcela jiného druhu a týkají se spíše starších lidí. Bez léku musím čůrat 5× za noc, s nimi jen 2×.

mosoj

Buď rád , že ti ledviny pracují.