Zlatý

V jaké poloze obvykle usínáte? Na zádech, na boku ( L či P), na břiše? Jinou neznám :-).

Doplňuji:
Já začínám na zádech s pohledem na TV a když mi začínají padat víčka, přetáčím se na pravý bok :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ještě by byla poloha na nohou a nebo na hlavě.
Ale já spíš na boku. chvíli na L a chvíli na P.
Protože manželka spí na levé straně a když nic není, tak většinou usínám na pravé straně :D

Další odpovědi:

Pokročilý

já každý den pravidelně usínám zády na posteli :)

Zlatý

Vetsinou na pravem boku s pohledem na tv nez me uspi.Nastesti mam funkci sleep.

ted jsem na to koukala jak tele na vrata četla jsem v jaké poloze snídáte né usínáte,já na zádech,ale pak sebou prý melu a točím se

Zlatý

na levém boku, ovšem záleží na tom, kde je zeď. Když spím jinde, kde je zeď na opačné straně, obracím se k ní - asi aby narušil vnější svět.

Bronzový

Většinou usínám v takové poloze, jakou mi kočky dovolí. Je to s nima lepší než s chlapem. Nechrápou. Teda Micinka jen někdy.

Bronzový

Já nejraději spím na břiše a nebo na pravém boku, ale ráno se probouzím úplně jinak.

Zlatý

Na levém boku začínám, pak to zkouším na pravém a nakonec na zádech. Někdy špatně usínám, možná je to tím, že nemívám zaplou telku....

Bronzový

Někde jsem kdysi četla nebo slyšela,že pokud má člověk problémy se žaludkem měl by usínat na levém boku,a kdo má problémy se srdcem tak by měl usínat na pravém boku.Že se tím orgánům ulehčí.Je fakt že na levém boku mě nepálí žáha tak na tom asi něco bude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.