ReHu

V jaké poloze obvykle usínáte? Na zádech, na boku ( L či P), na břiše? Jinou neznám 🙂.

Doplňuji:
Já začínám na zádech s pohledem na TV a když mi začínají padat víčka, přetáčím se na pravý bok 🙂.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ještě by byla poloha na nohou a nebo na hlavě.
Ale já spíš na boku. chvíli na L a chvíli na P.
Protože manželka spí na levé straně a když nic není, tak většinou usínám na pravé straně :D

Další odpovědi
Rico

já každý den pravidelně usínám zády na posteli :)

iceT

Vetsinou na pravem boku s pohledem na tv nez me uspi.Nastesti mam funkci sleep.

anonym

ted jsem na to koukala jak tele na vrata četla jsem v jaké poloze snídáte né usínáte,já na zádech,ale pak sebou prý melu a točím se

quentos

na levém boku, ovšem záleží na tom, kde je zeď. Když spím jinde, kde je zeď na opačné straně, obracím se k ní – asi aby narušil vnější svět.

GM

Většinou usínám v takové poloze, jakou mi kočky dovolí. Je to s nima lepší než s chlapem. Nechrápou. Teda Micinka jen někdy.

Martina S.

Já nejraději spím na břiše a nebo na pravém boku, ale ráno se probouzím úplně jinak.

BEAES

Na levém boku začínám, pak to zkouším na pravém a nakonec na zádech. Někdy špatně usínám, možná je to tím, že nemívám zaplou telku…

hanjimka

Někde jsem kdysi četla nebo slyšela,že pokud má člověk problémy se žaludkem měl by usínat na levém boku,a kdo má problémy se srdcem tak by měl usínat na pravém boku.Že se tím orgánům ulehčí.Je fakt že na levém boku mě nepálí žáha tak na tom asi něco bude.