Válek Petr

Ve které nemocnici je natáčen seriál „Ordinace v růžové zahradě“?

Mám na mysli samozřejmě ve kterém městě. Děkuji.

Odpovědi
novvem

Nemocnice se natáčí se ve studiu Hostivař, v Praze.

Lgee

V kamenické

marci1

„Dnes se Ordinace natáčí ve velkých ateliérech v Hostivaři, které mají dohromady 1500 metrů čtverečních.
První díly vznikaly v opuštěném multikině Galaxie v Praze u stanice metra Háje.“:-)

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/348008/or­dinace-slavi-10-let-a-reziser-prozradil-rychly-ten-mel-hrat-automechanika.html