Fly

V jaké hloubce se pohybuje kapustňák?

Doplňuji:
Penenko, já se neptám na dugonga, ale na kapustňáka. Odpovídala jste v otázce, zda je kapustňák to samé jako dugong – dozvěděla jsem se (i od vás), že není.

Nejlepší odpověď
panenka

zdržují se v hloubce 6–10 metrů zde vám posílám odkaz ze včerejška kde jsem vám na to už odpovídala a zasílala jsem vám i odkaz

Další odpovědi
Zuzik

Podle mě se pohybuje blízko dna oceánu, protože žere trávu od spod oceánu. Taky se mu říká mořská kráva tak tráví většinu času pojídáním rostlin ta musí bý furt uplně na dně oceánu.