bolak

V excelu mi to pořád hází velký áčko, i když ho mám uprostřed věty. Co s tím?

Odpovědi
Hlada

Přestože obecně nesnáším svalování jakýchkoli chyb na viry, tentokrát dělám výjimku. Není v PC spuštěný nějaký keylogger? Zkus použít Super Anti Spyware, jestli něco nenajde. Osobní zkušenost nemám, radu přepisuji z fóra CzT, kde dneska takto někdo opravil podobnou chybu.

bolak

Hlada: Já to odzkouším, ale moc tomu nevěřím, protože mi to dělá jenom v excelu. V notepadu a všude jinde to funguje normálně, takže bych to spíš viděl na nějakej problém v nastavení „pravopisu“ přímo v excelu, ale nic podobnýho jsem tam zatím nenašel.

Ještě abych to upřesnil, napíšu normálně slovo, pak napíšu malé „a“ a jakmile udělám mezeru, tak se to změní na velký „A“. To velký A pak jde normálně přepsat na malý „a“, když už je buňka odentrovaná, ale je to otravný jak ortuť.

(mám excel 2003)