ptáč

V evangeliu byl ztracený syn oslavován při jeho návratu. Co by se stalo, kdyby ztraceného syna navštívil otec?

Luk 15,11–32
2 synové dostali nějaký majetek, stádo. Jeden z nich to prožral s děvami a pak umíral na ulici. Rozhodl se vrátit tam, odkud přišel. Otec zařídil slavnost, hudba, dancing, grilované tele. Hladovec se konečně najedl. Jak by se situace vyvíjela, kdyby ztracený syn někde pod mostem dojídal slupky a navštívil ho tam tatík?

Odpovědi
postcd

šlo o „podobenství“, pokud by bylo jinak řečeno tak by nesdělovalo to, co mělo

lexx

to byl ten problém…kde měl tatík synátora hledat ? nebyly mobily nebo možná chyběla el.zásuvka k dobití baterky, došel kredit a tak…