DavidGucci

V eshopu gucci maj např šátek za 210 euro a v butiku maj uplně stejnou cenu nebo je tam vyšší děkuji

Nejlepší odpověď
adela13

Pokud je ten Gucci šátek z internetu z oficiálních stránek tak by měla být cena stejná jako v butiku. Pokud je na internetu levnější jedná se o padělek. Osobně bych neriskovala kupovat něco od Gucciho přes internet je to riskatní, můžeš koupit padělek za stejné paníze za které by jsi si mohla koupit originál :)

vranovahan

Pokud je to originál obchod Gucci nebo nějaký autorizovaný, tak by tam měl určitě být za stejnou cenu. Teoreticky může být v butiku i levnější, skrze různé výprodeje atd. Nutně bych nezatracovala ani eshopy, kde se dají Gucci věci sehnat levněji, protože i oficiální eshopy občas mívají slevy, například pokud vyprodávají starší kolekce atd. Já jsem takto sehnala před časem za dobrou cenu jedny gucci hodinky přes https://www.be­ny.cz/gucci/ i když na oficiálních stránkách u nich byla uvedená vyšší cena. I přes to se jedná o originál a žádný padělek.