V družst.domě nám chce představenstvo nechat odstranit rozvody na internet,které se před lety dělali.Mohou to udělat?

Rozvody se nechali dělat na základě schválení členskou schůzí a nyní to bez souhlasu nás, družstevníků nechají odstranit. Většina z nás s tím nesouhlasí.

Odpovědi
Drap

Záleží jaké pravomoci představenstvo má. Můžete to opět zvrátit na základě členské schůze, popřípadfě na ni i vyměnit představenstvo.