tatanka

V Dobřanech u Plzně mají výbornou sekanou.Nevíte někdo recept?

Doplňuji:
Dle mého recept,který může být dlouhodobě držen jako rodinný neprozradí.

Nejlepší odpověď
anonym

Tatanko stačí se optat v prodejně,kdo sekanou vozí,
když dá majitel kontakt,snad vám výrobce bude ochoten něco blížšho povědět,ale obávám se ,že vám recept prozradí.
Doplňuji:
http://recepty­.vareni.cz/se­kana-od-maminky/
tato je taky výborná

suri.Katy

V Dobřanech u Plzně si sekanou sami vyrábí, podle vlastního tradičního receptu. Nově ji dováží také do OC Plaza v Plzni, kde mají prodejnu.