david22

V ČR působí 4. mobilní operátor U:FON. Má někdo z vás zkušenosti s touto sítí?

Mám na mysli hlavně volání. Údajně má nejlevnější volací tarify. Máte s tím někdo zkušenosti?
Doplňuji:
Tak odpovíte někdo něco??

Nejlepší odpověď
www

Mí dva kamarádi mají zkušenost šílenou.
Špatný signál, špatná funkce infolinky, výpadky systému, velmi mizerné mobily, které tuto síť podporují, těžko odejít, atd.
Už jsou pryč.

Další odpovědi
suaeda

Před rokem jsem u U:FONu ukončil internetové připojení. Ze začátku běžel dobře, později nic moc. Pozor na sepsanou smlouvu! Smlouvu je důležité v daném termínu vypovědět. (2 měs. před ukončením) jinak se automaticky obnovuje na další časové období např. na celý rok. A nelze nic dělat. Zkušenosti s touto firmou mám špatné.

aramah

Bohužel signál není všude ale co se týče volání je opravdu nejlevnější..
Zkušenost mého syna..