DusanOrlik

V co se musely proměnit kosti dinosaurů,aby přečkaly desítky milionů let schované pod zemí?

Zdravím všechny,potřebuju poradit s touto otázkou.Info:Jsou to 2.slova a obě mají 5.písmen.Dohromady 10.Nevíte co to může být?

Nejlepší odpověď
martina1

Chytrá zdaleka nejsem,takže pouze hádám a někdo odpoví přesněji.Já bych řekla uhlík a vodík,jen s tím skupenstvím si nejsem jistá.