mandat

V české části Těšínska jsou dvojjazyčné cedule, jsou však i na opačné straně hranice?

Nejlepší odpověď
Awe

Ne…A taky mě to pěkně se…Strašně hrdí poláci co neumí ani polsky ani česky a mluví jen „ponašimu“,aro­gantní a drzí si tady nechají udělat názvy ulic,ale v polsku není absolutně ani jedna značka
Doplňuji:
Jinak.. Hodně lidí je s tímto nespokojeno a je zde „vandalismus“ na těchto cedulích.Polský název je většinou přesprejován

Další odpovědi
zzzzz

Vendryně, Hnojník, tak tam jsou, ale v Polsku ne, my jsme prostě takoví vlezdozadku.

Awe

zzzzz:takže ty jsi soused/ka? :P

zzzzz

No skoro 🙂