Bronzový

V čem začít podnikat a jak to zrealizovat ?

Dobrý den, chci už dlouhou dobu podnikat a dejme tomu že mám vyřízený živnostenský list a nějaké úspory pro zakládací kapitál, jak se posunout dále ? Potřeboval bych radu ještě v čem by bylo optimální podnikat ? Bylo by vhodné s.r.o ? A.s se mi zdá ještě více jako horská dráha. Popřípadě našel by si tu nějaký podnikatel pár minut a věnoval by mi pár rad či zkušeností ? Díky předem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud chceš podnikat sám, je zbytečné s.r.o nebo A.s. začni jako běžný živnostník.
Pokud chceš podnikat a sám nevíš v čem, tak ti doporučím, aby jsi raději nezačínal. Vyjde to levněji.

Další odpovědi:

Zlatý

Doporučil bych napsat a nechat vytisknout příručku: Jak žít při Alzheimerov
Doplňuji:
....nemoci. Pacient si příručku koupí, zapomene na to a jde si ji koupi znova.

Bronzový

jak píše Drap, podnikat lze i bez s.r.o. a vyjde to levněji. Podnikat nezačínej dokud nebudeš mít podrobný plán a nebudeš si jistý že vyjde a vyplatí se.
v čem podnikat nevím, ale moje sestra říkala, že autobusy ČR/Itálie jsou pořád obsazené, takže možná pohledat toto.

Stříbrný

A nechces, abych to vsechno treba udelal za tebe? Ty bys jen sedel na (_|_)i a inkasoval penize?

Pokud nevis, v cem podnikat, nepodnikej. Pokud nevis, co mas absolvovat, nepodnikej. Podnikani pro podnikani je k nicemu.

Zlatý

To je ale otázka. Nevíme co všechno umíš, jakou máš kvalifikaci a máme ti radit?

Ja si myslim ako začať podnikať najjednoduchšie je začať online cez internet ako Affiliate partner. Vytvoriť si webstránky a začať propagovať. Zatiaľ nič nepredávate iba propagujete tovar a služby iného eshopu,takže ani nepotrebujete živnosť. Nemusíte hneď isť do rizika a predaj si vyskúšajte. Alebo môžete napísať ebook a začať ho predávať a takto si vyskúšať podnikateľské a marketingový schopnosti a až neskôr sa pustiť do väčšieho podnikania. Viac o Affiliate a infomarketingu tu: http://freeweb0.webnode.sk/…

Zdroj: http://freeweb0.webnode.sk

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.