V čem vidíte největší rozdíl mezi sexuálním životem dospívajících a věkově pokročilých lidí?

Nejlepší odpověď
Drap

Hlaqvně v tom, že jedni jsou mladí a druží staří........­.......

Další odpovědi
Damiana

Řekla bych, že hlavně ve zkušenostech. Budu hovořit o průměru. Mladí lidé si obvykle sex příliš idealizují a čekají od něho něco nevídaného. Také z něho mají buď velký strach nebo ho naopak staví na (skoro) první místo ve svém hodnotovém žebříčku. Také ještě tolik neznají své tělo a proto si nedovedou sex patřičně užívat.
Naštěstí časem se to obvykle zlepší. 🙂

arygnoc

najmä v tom, že v prípade „nehody“ sú „pokročilejší“ schopní sa o potomstvo postarať.

Inak v oboch prípadoch je sexuálny život veľmi príjemná aktivita.