Georgo2010

V čem Vám zjednodušuje práci a pomáhá mobil?

Odpovědi
DDarent

Se všim!!!!!!
Hlavně BroadCasting s RSS

chudst

Tak pokud beru jako samozrejmost volani/smsky, tak mimo to ho vyuzivam naprosto maximalne. Jako kalkulacku, jako kalendar, jako upominky, internetove pripojeni, apod. Tresnickou na dortu je pak sledovani filmu, hrani her, ruzne zajimave aplikace, cteni knizek, apod.

venkovan

Usnadňujemi komunikaci – zajištění práce apod., i když nejsem na pevné lince. Pomáhá při záchraně životů lidí (nejednou) a je určitou pojistkou abych byl lépe v terénu dohledán v případě mé nehody. Ale to je trochu složitější, než se píše – prakticky podle mobilu se člověk dohledá jen výjimečně.

Itter

Volání/SMS je samozřejmost + internet = okamžitá komunikace s okolím. Některé práce vyžadují okamžité reakce nebo komunikaci lidí, kteří momentálně nemůžou být na jednom místě, státě kontinentu..

arygnoc

vyrušuje (v práci).

pořád někdo něco chce.

ale jsem v klidu, když nemám čas, ignoruji ho.