VampGirl

V čem se u digitální kamery od sebe liší kvality nahrávání normální a extra jemná?

Při přehrávání pořízených záznámů v různých kvalitách nahrávání nevidím žádný rozdíl.

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ pozeráte len na displeyi kamery, alebo na televízore s menšou „normálnou“ obrazovkou, rozdiel veľmi nezbadáte. Pri veľkej obrazovke to už zbadáte. Ide o spôsob zápisu.
Zjednodušene: malý obrázok v pomere 1:1 je čitateľný. Keď ho zväčšíte napr. 4× už bude „škaredý“ Skúste si to vyskúšať, najlepšie je vidieť na vlastné oči.