V čem se liší obsahově stanice Český rozhlas Plus od Český rozhlas 6?

Odpovědi
marci1

Myslím,že je to podobné a tudíž se moc neliší.

chudst

Český rozhlas Plus sdružuje od března 2013 rádia: Český rozhlas 6, Český rozhlas: Leonardo a Český rozhlas: Rádio Česko.

Čili platí, co psala marci1, jen jsou ještě rozšířeny o pořady zpravodajství a aktuální publicistice + pořady zaměřené na popularizaci vědy, techniky, přírody, historie a medicíny.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cesk%C3%BD_roz­hlas_Plus