MonkeyKing

V čem se liší iOS 7 a iOS 8 ?

Jaké navíc funkce má iOS 8?
V čem je nevýhoda iOS 7?
Co se nedá dělat v iOS 7 a na iOS 8 ano?

Odpovědi
Banán88

zrovna dnes jsem ho instaloval na 4ku eSko, a delat jsem to nemel, uz je to moc vysoko na tak nizkou tridu, drobet se mi telefon zpomalil, nejak tomu vsemu nestiha. Jsem v praci, takze ani ja nestiham registrovat zmeny, ale z letmeho postrehu : automaticky se mi datumove usporadala knihovna fotografii, textovou zpravu uz staci jen namlouvat (pise za me i sprosta slova), pribyly funkce na fotoaparatu, pribylo par aplikaci z kterych asi vyuziji tri max (takovy fanda nejsem) klavesnice dostala novy vyraz, pri dvojim kliku se mi s otevrenymi aplikacemi objevi i tel seznam oblibenych a za nim posledni volani atd. Jeste nebyl cas prostudovat vse, ale pod jehlicnan si nadelim 6tku tak tam si to vychutnam :)
Doplňuji:
http://mobil.id­nes.cz/ios-8-pro-iphone-recenze-0sc-/iphone.aspx?c=A140919­_040406_iphone_a­da … prehledneji, nez odemne