Neonka

V čem se liší Acylpyrin od Aspirinu ?

Nejlepší odpověď
annas

Acylpyrin, Aspirin je pořád jeden a tentýž lék obsahující stejnou účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou. Jen v jiném balení, s jiným názvem od jiného výrobce a, bohužel, mnohdy za zcela rozdílnou cenu.

Zdroj: http://magazin­.softimage.cz/a­cylpyrin-versus-aspirin-vybirejte-leky-s-rozumem/comment-page-3/

Další odpovědi
hanulka11

Už dříve si lidé mysleli ,že léky ze západu víc pomohou uzdravit, ale je to je reklamní tah . Líbivější balení . /účinek je stejný -jak píše annas je rozdíl jen v ceně , takže buďme věrní tomu starému dobrému léku .