huxa

V čem se liší 3D TV Toshiba od ostatních? (když na ní neni potřeba koukat přes brýle)

Odpovědi
Funna

http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/toshiba-chysta-3d-televize-bez-bryli/
Doplňuji:
Televize by měly disponovat dvěma na sobě položenými displeji. Toshiba této technologii říká autostereoskopie. Spodní displej bude vysílat klasický dvourozměrný obraz a takřka průhledný vrchní displej vzbudí v divácích dojem, že se dívají do hloubky. Podle výrobce bude 3D dojem fungovat z jakéhokoliv úhlu pohledu.
Podobná technologie není novinkou. Byla testována už dříve, ovšem ukázalo se, že rychle unavuje oči diváků. Toshiba ji však podle slov svých představitelů vypilovala tak, že může jít na trh ještě letos.