V cem se chodite koupat na rybnik , prehradu ? Za bikyny palec nedam.!! Ja chodim radsi v neoprenu. ! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Jezisimaria ! Barbakane , aby si " to " rybky nespletly s navnadou. !! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Od 80. let s celou rodinou na nudy, nejčastěji písák Lhota u Brandýsa. Jen dcery od puberty chodily raději zvlášť buď s vrstevnicemi, posléze se svými chlapci.

Další odpovědi
anonym

Na adama! 😁
Doplňuji:
Kapra bych bral,horší by byla štika! 😁

tom004

Lepší na koupání,je už jen skafandr.Při tom si vymakáš i svaly.:)

led

My sme na tom dobre, máme všetky druhy pláží aj vôd.
Rieka, jazerá, nádrže, bazény kryté, otvorené.
Dokonca aj jazero s FKK režimom (na Adama a Evu). Platí tam nepísaná dohoda „vole nečum“.
PS.

  • iv-, to nám závidíte 😁

anonym

Led , kde je to vase FKK ? Prijedu … vlezu si naproti s dalekohledem. Mate tam jiste " hezke " pany. 🙂

led

Vole nečum, plati aj pre ženy. ☹
Od naproti by ste nič nevideli, je tam hrádza.
Je to pri Bratislave v Rusovciach. Chodia tam aj celé rodiny. Na južnom brehu oblečení, na severnom vyzlečení a medzi tým mišmaš.
Ledva by ste vytiahli lorňon (nie to ešte ďalekohľad, alebo foto, hneď by vás dotyční páni utlačili do piesku na placku. Žiadne neprístojnosti (na to je neďaleko lesík …).
Práve preto to aj policajti mlčky tolerujú.

anonym

:-o 🙂