Dlostev

V čem „perete“ bundy? oblečení

Nedávno jsem si kupoval značkovou bundu, kde mi paní tvrdila, že ji nelze prát v normálním pracím prášku a nelze používat aviváž a tak potom na radu známých jsem začal používat šetrné mýdlo Lanza, ale jeho vůně se mi zrovna nezamlouvá, nevíte o něčem co by bylo lepší řešení, ale také šetrné, aby nepoškodil funkční vrstvy bundy? Co používáte vy? Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

Zrovna dneska se to tu už taky řešilo:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuju-vycistit-vyprat-lyzarskou-bundu-mam-obavy-aby-se-neporusila-vodeodoolnost-nebo-aspon-co-nejmene

Další odpovědi
badisko

staci si projet dnesni otazky a mas jasno!!!

iwetax

Já ji peru s práškem na praní a aviváží, kterou používám běžně.

franku

V pračce.