KamČůZeK

V čem na přijimačky?

V dubnu mám přijimačky na střední, ale co si mám vzít na sebe?

Nejlepší odpověď
Fidel

Pokud je to jenom test – tak normální oděv, možná lehce slavnostní (např. rifle + košili). Pokud je součástí přijímaček i ústní kolo – doporučuji něco spíše oficiánějšího…

Další odpovědi
Ella

souhlasím s Fidelem a dodávám, hlavně aby ses cítil pohodlně (kousavé nesedící oblečení ti moc na sebejistotě nepřidá), ale zas to nepřehnat – pokud rád nosíš hip-hoperské kalhoty, tak ty nech ten den doma… a kšiltovku taky. =)
Hodně štěstí…

jey

Decentne, ale ke svemu veku. Nepr.: Cargo kalhoty, JEDNOBAREVNOU kosili klidne tenisky pokud jen stredne obnosene. Radeji svetr prehodit pres ramena, v dubnu budou treba jeste chladit, nikdy nevis – muze se hodit.
Good luck Jey

Martulka0408

Ahoj, volila bych něco decentního, jednoduchého, ne moc odvážného, např.kalhoty tohoto typu: http://www.otto-shop.cz/d-12940252-treginy-vila-cleave.html, k tomu nějakou košili nebo něco takového: http://www.otto-shop.cz/d-11449020-dlouha-halenka-joe-browns.html a baleríny:) Co ty na to?