V čem myjete nádobí?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Ve dřezu

Myčka se vyplatí (jestli se vůbec vyplatí, každopádně je to úspora času) pouze v domácnosti o počtu více lidí a v takové domácnosti – zatím – nežiju =)

Další odpovědi
dědapetr

Ve dřezu

Je nás nato dost.

Jikra

V myčce

A už 13let.
A prádlo na valše už taky neperem.

arygnoc

Ve dřezu

pokud si pamatuji, dělala to tak moje máma i obě babičky.

nemám doma 48 dílnou sadu čehokoliv v kuchyni, abych myčku naplnil.

anonym

V myčce

Deli

V myčce

modroočka

Ve dřezu

casey

V myčce

Ella

Ve dřezu

DusanOrlik

Ve dřezu

hornik.

V ničem jiném

http://img.na­dapenny.com/t20/112­26/nadap165546648­090231.jpg

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Otázka už byla, možná v mírně jiné modifikaci.
A koukám, dagynka se pokouší rehabilitovat, aniž by se přiznala ke lži.

Berušinka

Tak jí nech – třeba to vypiluje tímto způsobem. Ale také mě trápí ta „lež“.