iceT

V čem může být problém?

Už několik dní mi blbne přehrávač filmů v ntb.Dříve jsem měla VLC player,ale film při pokusu o spuštění nešel přehrát,dlouho trvalo než se vůbec načetl a kolkrát mi vyskočilo okno,že program neodpovídá.Dnes jsem ho odinstalovala a nainstalovala jiný,KMP,ale problém to nevyřešilo,filmy na dvd se i nadále zasekávají,dřív to nedělalo.Věděl by někdo jak problém odstranit?Nejsem si vědomá ničeho,co bych třeba nechtěně odstranila z ntb a co by k přehrávání bylo zaptřeb. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Johny_r

Co takhle špinavá mechanika?
Možností jsou mraky a podle takhle obecného popisu těžko říci. Pokud zlobí stejné filmy v různých přehrávačích, mohl by být na vině kodek. Zkuste nainstalovat nějaký balík kodeků (v aktuální verzi). Třeba K-lite nebo All-in-one.

A zkuste si nainstalovat BS player, ten obvykle funguje velmi dobře.

Další odpovědi
lukas.zmizik

ja bych rekl, ze to bude bud samotnym dvd nebo mechanikou, nejlepsi reseni by bylo prepalit na jiny disk