kacka_jelin

V čem je „špatné“ sojové mléko?

Proč je lepší např: mandlové, rýžové atd…

Odpovědi
dr.luha

Tak například soja obsahuje biologicky aktivní hormony. Navíc se během trávení soja mění na další škodlivé sloučeniny.

mojitek

namísto uvozovek ve slově špatné bych dal do uvozovek to „mléko“…

zjentek

Např: lecitin .....viz google.

da ny

„Sója a sójové výrobky, včetně tofu, není zdravé jídlo“.

„Na rozdíl od Asie, kde lidé konzumují jen malé množství sójových produktů z celých bobů, na západě jejich výrobci oddělují do dvou velmi ziskových složek – bílkoviny a oleje.
To, co dělají, však není ani přirozené, ani bezpečné ", vysvětluje Dr. Daniel.
Mohlo by vás také zajímat: Tyto malé jadérka zdaleka překonávají při rakovině každou chemoterapii
"Dnešní vysoce vyvinuté technologie nejenže nedokáží odstranit ze sóji anti-výživné látky a toxiny, které se v ní přirozeně nacházejí, ale dokonce výrobní proces v nich zanechává i další toxické a rakovinotvorné látky, které vznikají při správě během vysokých teplot.“, Pokračuje ve vysvětlování…"

Více zde: http://evoluce5d­.webnode.cz/new­s/tato-zdrava-potravina-nici-mozek-a-vyvolava-rakovinu-prsu-nejezte-ji-rika-dr-daniel-video/

Soja bývá i plná plísní, u mnoha lidí způsobuje alergie a střevní obtíže (sojové maso)…