Stříbrný

V čem je problém při problikávání monitoru?

Mám nový PC a při nenáročné práci mi občas problikne horizontální pásek nejspíše bílé barvy, při hrách a celkově v zátěži je obraz naprosto v pohodě. Občas problikne asi pětkrát za sebou, ale obvykle problikne zhruba jednou za deset sekund, co to může být? Grafika je AMD R7 260X a propojené přes HDMI.
Doplňuji:
Tak jsem na to asi přišel, problém bude asi v tom, že se zapíná a vypíná větráček asi v rozmezí půl sekundy či sekundy, takže je možné, že grafika takto reaguje na pokles napájení? A jak případně si regulovat otáčku větráku?

Odpovědi:

Že by si grafika, pokud se ´nudí´, kreativně přidávala práci s proužkem?
;-)
Zkus ji vyreklamovat - je možné, že pokud není dostatečně zahřátá, blbne. Případně můžeš vysledovat, do jaké teploty grafiky se "problikávání" objevuje.
A pokud nemáš zaplombovanou skříň, zkus grafiku vyndat ze slotu a dát zpět.

Zlatý

speedfan je na regulaci otacek vetracku.... http://www.stahuj.centrum.cz/… popripade se to da nastavit v BIOSu ..ale speed fan nefacha na vsech noteboocich...
Doplňuji:
aha mas stolni... takze to pujde....

přesně to co psal mowla, akorát ještě můžeš zkusit pořádně zastrčit kabely vedoucí do monitoru a grafické karty.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

Tak jsem zkoušel ještě to propojit přes vga, také to problikávalo, nicméně jsem byl líný jej vytáhnout a měl jsem tedy propojený pc s grafikou přes HDMI i přes VGA, PC to bralo jako dva monitory, nastavil jsem ho tedy jen jako jeden a od té doby žádné problikávání...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.