V čem je problém když netbook za studena nepracuje?

Dobrý den, před rokem jsem si koupil netbook Asus Eee pc. Jde o to že když zapnu netbook, tak mi v poho naběhne, ale když je studený tak je prakticky nepoužitelný. Když se zahřeje tak je to zase normální a funguje v poho. Nevíte v čem je problém? Proč mi netbook nepracuje za studena? Kdyby musel do servisu, doporučíte nějaký v Ústeckém kraji? Děkuju za odpovědi :-)

Odpovědi:

Nerozumím, co znamená - "když je studený tak je prakticky nepoužitelný", ale pokud jsi jej koupil před rokem, reklamuj jej u prodejce.

Diskuze k otázce

zazubek1998

jde podstatě o to že se notebooky hřejou. Ale na začátku je studený a trvá než se zahřeje a když je studený tak je hodně pomalý. A reklamovali by mi to i bez účtenky a razítka prodejny?

anonym

Ad Reklamace - účtenku (apod.) v zásadě nepotřebuješ - potřebuješ jen prokázat, že jsi notes u daného prodejce koupil (výpisem z účtu, svědecky...) a kdy to bylo.

anonym

To, že po zapnutí je "hodně pomalý" (téměř jistě) nesouvisí s tím, že je "studený"...
;-)
Spusť si ihned po startu Správce úloh a zkontroluj si vytížení počítače (záložka Výkon).
Pak si zkontroluj, jaké rezidenty ti hned po startu notesu nabíhají.
___
Případně si stáhni Ccleaner ( https://www.piriform.com/… ) a jednak si počítač pročisti a jednak běžící procesy zruš *) - Nástroje - Start.
___
*) případě to, raději, svěř zkušenějšímu kamarádovi, ať naopak nenapácháš nějakou ´škodu´

Bronzový

ptáč

Pomůže podívat se na indikační diodu jak moc bliká. Někdy to s těmi aktualizacemi fakt přeháněj. Konfigurace běží ještě 10 minut po update. CCleaner ničemu nepomůže když má počítač 1G paměti. Testni Ubuntu jak není zatěžován po zapnutí pc, ale hned se s ním dá pracovat.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.