slavie

V čem je problém?

Už 6hodin zkouším vyvolat fotky přes internet z Rossmennu(dro­gerie).Nechce mě to pustit dál.Píše to,že server není k dispozici.V čem je prosím problém.Není možné aby to trvalo tak dlouho Děkuji.

Nejlepší odpověď
Dandi

Pokud to píše, že server není k dispozici, tak je nejspíše nefunkční nebo odstavený z důvodu údržby a podobně. Zkuste postup opakovat ráno.

Další odpovědi
alenka901

určitě jsem chyba na straně serveru.doporučuji pokusit se o to později

Attack-design

chyba jejich stranek