Ajkax

V cem je podle vas googlovsky system Aardvark.com lepsi nebo horsi nez odpovedi.cz?

v cem je podle vas googlovsky system Aardvark.com lepsi nebo horsi nez odpovedi.cz

je k nemu potreba gmail ucet, a komunikace probiha formou chatu pres google talk, jake s tim mate zkusenosti ?

Odpovědi
kazisvět

aardvark má hodně velkou výhodu v tom, že otázky posílá lidem, kteří jsou online, což Google vidí podle využívání mailu nebo IM. Odpovědi by pak měly teoreticky dorazit velmi rychle.
Nevýhoda Aardvark oproti odpovedi.cz spočívá v tom, že v češtině aardvark zatím skoro nikdo nepoužívá.