Klarisa

V čem je nejlépe podnikat?

Poraďte mi v čem bych mohla podnikat,zkoušela jsem prodávat okg výrobky,ale nedaří se,dělá to snad každý.Chtěla bych prodávat něco jiného,ale nevím co.Nemám žádné nápady,vše tu už je.

Nejlepší odpověď
Hykam

a když někdo nápad bude mít tak vám ho tady určitě neřekne:-D

Další odpovědi
Alesh

No, to je velmi zábavná otázka! 🙂
To máš prostě smůlu, podnikání je dnes už jen o tom přijít s něčím novým, co tu ještě není. Objevit to → vyvařit nějaký money → třeba to pak i rychle střelit, než tě pohltí větší ryby v rybníce a tradá → a pak znovu od začátku. A ještě budeš potřebovat investora.
Zkus přijít s nějakým projektem zaměřeným na důchodce. Populace stárne, na tom by se mohlo dát něco vyvařit.

anonym

Jak pis Alesh.
" Na zapade " je zcela bezne , ze jsou soukrome penziony pro seniory … , nebo nekdo po preskoleni ma doma v domku 1, nebo 2 i lezici starsi obcany a nonstop se o ne stara.
A jsou dlouhe cekaci doby na umisteni. Je opravdu velky zajem.
I u nas se najdou jiste lekari, pravnici , podnikatele .. , kteri se nemohou sami starat o sve rodice doma , ale chteji jim doprat ziti v rodinnem prostredi a radi za sluzbu zaplati. -iv-

Drap

Nejlépe jako soukromý exekutor, potom také neni špatné dělat správce konkurzní podstaty, popřípadě zasedat v několika správních radách.

Pecudka

Co se tak poradit s Vitnamcema?

simonka

Dej se na politiku, podívej se na naše politiky, kupují za miliony vily v zahraničí z platů politiků, půjčují zadluženým zemím a my platíme vysoké daně, za zdravotní péči a pomalu nemáme na jídlo. Ze starých občanů nic nevyrazíš nemysli.