m1sza

V čem je háček? Zní to až moc dobře.

Před cca týdnem jsem opustil vysokou školu a snažím si najít práci na plný úvazek a zároveň něco jednoduchého z domu.
Narazil jsem na tuto stránku: http://www.pra­cujonline.com/in­dex.php?a=6928&­s=czbotcj
Zhlédnul video, ale přijde mi to nereálné… Každý vloží minimální vklad 100€ a najednou vydělá 50.000CZK za měsíc? A ještě tím způsobem, že mu někdo poradí, aby někam kliknul???
Někdo, kdo má zkušenosti s podobnou/stejnou cestou výdělku??
(důležité je to video, které se Vám hned spustí – stránka neobsahuje vir a vztahuje se k tématu/otázce)

EDIT: nejedná se o žádnou reklamu a když se ani nepodíváte na to video, tak ani nepište, protože nemáte šanci zodpovědět moji otázku

Nejlepší odpověď
marci1

Stačí si přečíst odkaz dole:
"Obsah těchto stránek neposkytuje žádnou záruku toho, že zde uvedené metody garantují jakýkoli zisk. Může se stát, že o vložené prostředky přijdete. Obchodování s binárními opcemi vyžaduje zkušenosti a může být velmi rizikové. V žádném případě neinvestujte prostředky, o které si nemůžete dovolit přijít. Obchodovat s binárními opcemi smějí výhradně plnoleté osoby, a to pouze v případě, že je toto obchodování povoleno v zemi, z níž přistupujete na platformu zajišťující obchodování a binárními opcemi. " :

Další odpovědi
gecco

Nebudu se na video ani koukat – už to, že máš někam dát své peníze, když hledáš práci, je naprostý nesmysl…
😁
Takže:

  1. pokoušíš se o reklamu (sháníš kavky) – stupidní
  2. hledáš práci – na podobné sra*ky rychle zapomeň a snaž se vydělat, ne prodělat

_____________­____________________
K Doplnění: Hlavně se nejedná o práci – takže bys moh lépe formulovat otázku…
😁

JájsemRaibek

Ano to je perfektní práce, budeš pilotem. Ta práce se jmenuje LETADLO :D
♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬­▬▬▬▬▬▬♥

ReHu

Nevím přesně vo co go?
Hledáš práci na plný úvazek nebo chceš dělat sám na sebe?
V obou případech, pokud se platí poplatek, není to OK.
Pokud nevěříš, prijdeš na to časem.
Pokud chceš dělat sám na sebe, zjisti historií firmy.
V ČR jich je pouze pár, které se chovají ke svým lidem dlouhodobě férově.

Agneta

On „opustil vysokou školu“. Otázkou zůstává, jak se to stalo…:DDD
Neříká se tomu lidově „kopanec do zadku“?:DDD
Neumím si představit, že by takového někde vzali do práce:DDD

gecco

Ale jó, já mu to věřím…
Hodná paní učitelka vzala třídu (asi tak šestou, ZŠ – zvláštní) na exkurzi vrámci dne otevřených dvěří…
😉
To už tady byl i jeden světově proslulý kameraman svateb – voni sou to spolužáci…
Už spolu, na jiným výletě, vyfotili i Pravčickou bránu…
😉

VMF

Na video jsem se nedívala, ale jestli jde o binární opce, vydělat si tím slušné peníze lze, jen se člověk nesmí bát ztratit, chce to odhodlanost a zprvu věnovat část dne a sedět nad grafy a pročítat si články ostatních obchodníků, jen se musí rozeznat ty reklamní a důvěryhodné. Jak už jsem řekla, vydělat si tím lze, jen člověk musí překonat krizové začátky, kterými si prošel každý, vybrat si dobrého brokera a schopnost učit se.

zjentek

..háček je v penězích