DusanOrlik

V čem je chyba? Dá se opravit?

Instaluju PC-HRU Worms 4:Mayhem.Jak se instaluje tak asi v půlce instalace se instaluje audio,objeví se tabůlka:Feature transfer error,Feature: Required Files,Componen­t:Language Independant,Fi­le.D:/data2.cab,E­rror:chyba dat(cyklická redundantní kontrola) PS:Nechápu v čem je chyba a proč to nejde???

Nejlepší odpověď
led

Zjavne v koreni adresára D:/ nemáte súbor data2.cab, alebo je poškodený

Další odpovědi
Hlada

Chybný kontrolní součet CRC. Může být poškozené medium příp. špinavá mechanika. Zkuste jinou mechaniku. Když nepůjde ani pak, tak hru reklamujte.

Honzucha

Tohle se většinou objevuje, když je špatně vypálený disk. Zkuste nejdřív hru zkopírovat na pevný disk a z něj instalujte, ale mám obavy, že ten disk nepůjde ani zkopírovat.